Reklama

Film

Waga wagi

Szef Roku
reż. Fernando León de Aranoa

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Nie tylko Polacy skarżą się na złych przełożonych. To problem ogólnoeuropejski, a frustracji z powodu swojego szefa doświadcza większość pracowników. Rzadko jednak rzucają oni z tego powodu pracę. Nie robią też tego pracownicy fabryki wag Básculas Blanco. Julio, jej właściciela, poznajemy, gdy przemawia do pracowników z podnośnika kilka metrów nad nimi, rzucając tekstami z podręczników dla marketingowców. Julio ma ambicje: jego fabryka ma szansę zdobyć lokalną nagrodę dla najlepszego biznesu, a on sam – tytuł Szefa Roku. Zrobi zatem wszystko, by wykorzystać możliwości. Jak daleko się posunie? Daleko, jednak presja, żeby wszystko było cacy, zderzy się z rzeczywistością, w tym z zemstą byłego pracownika. Julio zaczyna robić to, czego pracodawcy robić nie wolno, uruchamiając wybuchową reakcję łańcuchową, która prowadzi do niewyobrażalnych konsekwencji... Javier Bardem, który gra główną rolę, dźwiga cały film na swoich barkach. Zrywanie boków.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2022-01-11 08:37

Oceń: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Abp Galbas w sprawie migracji: potrzeba zdrowych, jasnych i czytelnych zasad

2025-12-28 18:37

[ TEMATY ]

Abp Adrian Galbas

sprawa migracji

potrzeba jasnych zasad

Archidiecezja Warszawska

Abp Adrian Galbas

Abp Adrian Galbas

W podejmowaniu tej kwestii potrzebny jest spokój i długomyślność, tak, by unikać dwóch skrajności - z jednej strony: nikogo nie przyjmujemy, z drugiej: przyjmujemy wszystkich bez jakichkolwiek zasad. Zasady muszą być jasne i czytelne - wskazał w rozmowie z Polskfir.fr metropolita warszawski abp Adrian Galbas.

CZYTAJ DALEJ

Leon XIV: świat zawsze ma swoich „Herodów”

2025-12-28 12:17

PAP

Papież Leon XIV

Papież Leon XIV

„Świat zawsze ma swoich «Herodów», swoje mity o sukcesie za wszelką cenę, o bezwzględnej władzy, o pustym i powierzchownym dobrobycie, i często płaci za to samotnością, rozpaczą, podziałami i konfliktami” - zauważył Leon XIV w rozważaniu poprzedzającym modlitwę „Anioł Pański” na Placu św. Piotra w Watykanie. „Nie pozwólmy, aby te miraże zdusiły płomień miłości w chrześcijańskich rodzinach” - wezwał papież.

Dzisiaj obchodzimy święto Świętej Rodziny, liturgia zaś proponuje nam opowiadanie o „ucieczce do Egiptu” (por. Mt 2, 13-15.19-23).
CZYTAJ DALEJ

Zbiórka nietrafionych prezentów

2025-12-29 11:26

Archiwum Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta

Nietrafiony prezent? Jest dobre rozwiązanie!

Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta zachęca wszystkich, którym Mikołaj przyniósł nietrafiony prezent, by oddali go bezdomnym – oni będą się z niego cieszyć.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję