Reklama

Diamentowe gody

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

W parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Klępiczu jubileusz małżeński obchodzili Marianna i Władysław Iwańscy, którzy przysięgę małżeńską składali przed ołtarzem w Skotnikach (woj. łódzkie) w 1944 r. W Klępiczu szanowni Jubilaci mieszkają od 1968 r. Na Mszę św. sprawowaną przez proboszcza ks. Leszka Lubinieckiego w intencji Jubilatów przybyły dzieci: Marian i Henryk (zam. Barlinek), Helena (zam. Łaziszcze) oraz Sylwester (zam. Klępicz), wnuczęta: Grzegorz, Zuzanna, Marek, Rafał, Małgorzata, Renata i Andrzej, prawnuczęta: Nadia, Oskar, Jaśmin, Kewin, Adrian, Agata, Katarzyna, Kamila, Jacek i Patryk. Na modlitwie obecni byli także mieszkańcy Klępicza oraz sołtys Stefan Kagan z małżonką Genowefą. Po Mszy św. odbyło się jak tradycja każe wesele w miejscowej kawiarni. Szanownym Jubilatom w 60. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego w imieniu całej wspólnoty parafialnej życzymy zdrowia, błogosławieństwa i wielu łask Bożych.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2004-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Postawa pokory jest warunkiem dobrej modlitwy

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Adobe Stock

Rozważania do Ewangelii Łk 18, 9-14.

Niedziela, 26 października. Trzydziesta Niedziela zwykła albo rocznica poświęcenia kościoła własnego.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV zachęca Polaków do gorliwej pracy apostolskiej

2025-10-25 11:40

[ TEMATY ]

Papież do Polaków

Leon XIV

Vatican News

Do gorliwej pracy apostolskiej zachęcił papież polskich duchownych i świeckich podczas dzisiejszej nadzwyczajnej audiencji jubileuszowej. Nawiązał do setnej rocznicy reorganizacji struktur Kościoła w Polsce. W dzisiejszej audiencji wziął między innymi udział bp Robert Chrząszcz wraz z członkami Polonijnej Rady Duszpasterskiej Europy.

CZYTAJ DALEJ

Litwa: Lotnisko w Wilnie ponownie zamknięte z powodu balonów z Białorusi

2025-10-26 08:05

[ TEMATY ]

Litwa

lotnisko w Wilnie

zamknięte

balony z Białorusi

Adobe Stock

Balon meteorologiczny

Balon meteorologiczny

Lotnisko w Wilnie zostało zamknięte w sobotę z powodu balonów meteorologicznych wlatujących w przestrzeń powietrzną z sąsiedniej Białorusi, poinformowało Narodowe Centrum Zarządzania Kryzysowego (NCMC). To już czwarte tego typu zakłócenie w tym miesiącu.

Ruch na lotnisku został zawieszony do godziny 2:00 (23:00 GMT), poinformowało NCMC.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję